Huawei İki Telefona Daha Güncelleme Yayınladı!

Huawei peş peşe güncellemeler sunmaya devam ediyor. Bu kez iki telefona birden güncelleme paylaştı.

Günümüzün önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Huawei, akıllı telefon sektöründeki başarısını hem fiyat performans telefonları sunmasına hem  de güncellemeleri sık ve zamanında yayınlamasına borçlu. Şirket bu kez de Huawei P10 Pro ve P Smart akıllı telefonları için yeni yazılım güncellemelerini paylaştı. Peki yeni yazılım güncellemeleri ne gibi farklılıklar ortaya koyuyor?

İki telefon için sunulan yazılım güncellemesinin ortak özelliği var. Bu ortak özellik ikisinin de güvenliği göz önüne alan güncellemeler olması. P10 Pro için paylaşılan güncelleme 253 MB dosya büyüklüğüne sahip ve Ekim ayına dair güvenlik paketlerini içerisinde barındırıyor. P Smart modeli için sunulan güncellemenin odak noktası da yine güvenlik olup dosya büyüklüğü 346 MB. Güncellemenin güvenlik iyileştirmeleri dışında ufak tefek birkaç değişiklik daha sağladığını, ancak kullanıcının kullanım esnasında farkını hissedeceği büyük çapta bir değişikliğin olmadığını belirtelim.

Öte yandan P10 Pro akıllı telefonu hakkında şu an Android Pie heyecanının yaşandığını da ifade edelim. Telefon için Pie güncellemesi gelecek ancak bunun ne zaman gerçekleşeceği şu an için belli değil.