Huawei P10 İçin Yeni Android Güncellemesi Paylaşıldı

Akıllı telefon dünyasının en popüler markalarından biri olan Huawei, P10 akıllı telefonu için güncellemeler paylaşmaya devam ediyor. Şimdi de güvenlik güncellemesi paylaşıldı. 

Huawei, P10 için geçtiğimiz dönemde bir Oreo güncellemesi paylaşmıştı. Şimdi de aylık güncellemeler paylaşıldı. Huawei P10 için sunulan yeni güncelleme toplam 116 MB dosya büyüklüğüne sahip. Güncellemenin yapı numarası ise VTR-L09 8.0.0.375 (C432) olup Ağustos ayına ait güvenlik yamalarını ve performans iyileştirmelerini içerisinde barındırıyor.

OTA üzerinden dağıtımı gerçekleştirilmekte olan Huawei P10 güncellemesi, hata düzeltmeleri, kararlılık iyileştirmeleri ve yeni güvenlik yamaları içermekte. Böylece güncellemeyle beraber cihaz daha stabil, güncel ve güvenli bir hale geliyor. Güncellemeyi cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını manuel olarak da kontrol etmenizi öneririz. Henüz ulaşmadıysa kısa bir süre içerisinde ulaşacaktır.

P10 modeli için son zamanların en çok konuşulan GPU Turbo güncellemesinin de geleceği açıklandı. GPU Turbo güncellemesi P10 modeli için Kasım ayı içerisinde dağıtıma sunulacak.

Huawei P10 özelliklerini hatırlayalım: 

5.1 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olan Huawei P10, Kirin 960 yonga seti içeriyor. Cihazda 3200 mAh batarya, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. P10, son zamanlarda popüler olan çift arka kamera teknolojisini içeriyor. 20 MP + 12 MP çift arka kameraya sahip olan modelin ön yüzünde ise 8 MP kamera yer alıyor.