Hunt Showdown İçin Performans Güncellemesi Çıktı

Sevilen oyunlardan Hunt Showdown, önemli bir güncelleme aldı. Güncellemeyle birlikte oyun daha stabil ve keyifli bir hale geldi. İşte ayrıntılar…

Oyun dünyasında Türkiye’nin adeta gururu olan Crytek, yeni hamleler ortaya koymaya devam ediyor. Kurucuları Türk olan ünlü şirket, özellikle Crysis oyun serisi ile dünyaca tanınır bir hale gelmişti. Şimdi de Hunt Showdown oyununu sunarak bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hunt Showdown’ın çok kaliteli bir oyun olmasına karşın kendisine has özelliklerinin de bulunması oyunu ön plana çıkarıyor.

Oyunda gerek grafikler gerekse oynanış oldukça güzel fakat henüz erken erişim aşamasında olduğu ve yeni bir oyun olduğu için pek çok eksiklik bulunuyor. Özellikle performans konusunda bazı sıkıntıları olan oyun için yayınlanan yeni Patch, bu sıkıntıları büyük ölçüde gideriyor. Güncellemeyle birlikte optimizasyon sıkıntıları çözülerek daha stabil bir oyun deneyimi ortaya koyuluyor.

Oyunun CPU ve RAM ile etkileşimi güncellemeyle birlikte çok daha iyi bir boyuta getirildi. Zaman zaman meydana gelen donmalar, akıcılık problemlerinin önüne geçildi. Elbette bunlar yine zaman zaman yaşanabilir fakat eskisi kadar fazla olmayacak diyebiliriz.

Güncellemenin oyununuz için otomatik olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini kontrol edebilirsiniz. Hunt Showdown’ın bir yıl kadar bu şekilde erken erişim sürümü olarak kalacağını da hatırlatalım.