Instagram Hikayeye Müzik Ekleme Yöntemi

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram’ın Müzik hizmeti de bulunmaktadır. Bu yazımızda Instagram hikayelerine nasıl müzik eklenebileceği konusuna değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Instagram hikayeleri , son zamanlarda Instagram uygulamasında en çok kullanılan özelliklerden biri haline geldi. Instagram hikayeler içerisine müzik de eklenebilmesi kullanıcılar için güzel bir seçenek oluşturuyor. Peki bu nasıl yapılır? Birkaç basit adımla uygulamanız mümkün.

İlk olarak Instagram uygulamanızı açıp sol üst kısımdaki kamera simgesine dokunarak Instagram hikayelere geçiş yapın. Ardından hikayeyi oluşturduktan sonra ekranın üst kısmında bulunan çıkartmalar simgesine ve sonrasında müzik bölümüne dokunun. Popüler müziklerden birini seçip hikayeye eklemeden önce önizlemesini dinleyebilirsiniz. Dinledikten sonra müziği eklemek veya üzerinde değişiklikte bulunmak için üzerine dokununuz.

Platform üzerinde sunulan müziklerin tamamı lisanslı ve bu durum sizin için güzel bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Dilerseniz eklemiş olduğunuz müziklerin sözlerinin de hikayeniz esnasında ekranda gözükmesini sağlayabilirsiniz. Bunun da yine güzel bir özellik olduğunu belirtmek gerekiyor.

Cevap bırakın