iOS İşletim Sistemindeki 4 Popüler Çizim Uygulaması

Popüler işletim sistemlerinden iOS üzerinde yer almakta olan çizim uygulamalarına değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar… 

Çizim yapmak dijital mecralarda da oldukça zevki bir uğraş olup, pratiklik ve beceri de istemektedir. Kişinin yeteneklerini konuşturabilmesi için kendisine uygun olan çizim uygulamasını tercih etmesi de önem arz ediyor. Bunu keşfedebilmek için birden fazla çizim programını test etmesi gerekiyor. Yeni yazımızda sizler için test edebileceğiniz başlıca iOS çizim programlarına değindik. 

İşte iOS işletim sistemindeki başlıca çizim uygulamaları:  

Art Set 4 

Basit ve gerçekçi uygulama arayanlar için tercih edilebilir. Aynı zamanda ücretsiz olmasıyla da beğeni kazanmakta ve öne çıkmaktadır. Kendi içerisinde 10 dolarlık ücretli sürümü de bulunmakta. Art Set 4 programı profesyonel çizimden çok zaman geçirmek isteyen kişiler için daha elverişli olup, tuval ve kağıt stilleri arasında zorlanmadan geçiş yapma imkanı sunuyor. Popüler programlardan biridir.

Procrea 

Ücretli bir uygulama olup ücreti 10 Dolardır. Sahip olduğu kişiselleştirme fonksiyonları ile çizimlerinizi kontrol etmenize imkan sağlamaktadır. Kırpma özellikleri, harmanlama ve katmanlama özellikleri ile çizimlerinizi daha iyi bir hale getirebiliyorsunuz. 

Autodesk Sketchbook 

Ücretsiz bir uygulama olup, içerisinde kendisine ait basit bir eğitim desteği de bulunuyor. Geniş ve her ihtiyaca uygun fırça kitaplığı da bulunmakta olan program aynı zamanda kolay bir ara yüze sahip olmasıyla da dikkat çekmektedir. Hızlı ve basit bir şekilde geçiş yapabileceğiniz program iOS işletim sisteminde kullanabileceğiniz en iyi çizim uygulamalarından biri olarak gösterilmektedir. 

Lake 

En belirgin özelliği çizgi ve gölgeleme işlemleri için pek çok programa nazaran daha fazla seçenek sunmasıdır. Ücretsiz günlük görseller de her gün panel üzerinde yayınlanmakta olup, daha çok eğlence odaklı bir program olarak öne çıkmaktadır. Tamamen ücretsiz bir uygulama olması da onu popüler kılan temel etkenlerden biridir. 

Cevap bırakın