iPhone Telefona Film İndirme Programları

Apple iPhone marka bir akıllı telefonunuz varsa ve içerisine film yüklemek istiyorsanız o halde bu içeriğimize bir göz gezdirmenizde yarar var.

iPhone telefonlarda film indirmek , dizi indirmek için kullanabileceğiniz çok sayıda program bulunuyor. Sizler için bunlar arasında kullanabileceğiniz bilindik ve ücretsiz olarak programlara değineceğiz.

Turbodl

Turbodl yazılımı App Store üzerinden de indirebileceğiniz , önereceğimiz diğer uygulamalar gibi yazal bir uygulama olup, uygulamayı edindiğiniz zaman Browser kısmına girip bu kısımda karşınızda çeşitli video sitelerinin bulunacağını görebilirsiniz. Söz konusu internet siteleri aracılığıyla film indirmesi yapmanız mümkündür.

Crackle

Sony şirketinin oluşturduğu bir çevrimiçi video hizmeti olan crackle içerisinde bir internet sitesinden ücretsiz olarak içeriklere göz atabilmeniz ve indirilebilir içerikleri telefonunuza indirmeniz mümkündür. Aynı zamanda Crackle programı üzerinden dizi ve filmleri çevrimiçi olarak da izleyebilirsiniz .

Movies Found Online

Bu platform ile arkadaşarınızla uzaktan film izleyebilirsiniz. Özellikle korona virüsü tehlikesinin olduğu şu günlerde insanların birbirleriyle buluşup bir arada film izlemeleri yerine bu tarz programları kullanmaları güzel olabilir. Movies Found Online içerisinde aynı zamanda pek çok film indirme imkanı da kullanıcıya sunuluyor. Dizi ve belgeselleri de indirebiliyorsunuz.

Cevap bırakın