Killer7 Çok Yakında Bilgisayarlara Gelecek

PlayStation 2’nin yaygın olduğu zamanlarda epey beğenilen bir oyun olan Killer7, şimdi bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. Bu kez de bilgisayarlara geliyor.

Günümüzde oyunculuk inanılmaz gelişti. Eskisine göre daha da fazla bir ilginin olduğu oyun sektöründe sürekli çok başarılı yeni oyunlarla karşılaşıyoruz. Fakat bazı nostaljik oyunların da keyfi başka oluyor. Örneğin Killer7 bunlardan biriydi.

Ortaya çıkan bilgilere göre Killer7 şimdi bilgisayarlara gelecek. Hali hazırda Steam sayfası oluşturulan ve üzerinde çalışmalar yapılmaya başlanan Killer7’nin olası çıkış tarihi de sızdırıldı. Bilgilere göre oyun bu yıl içerisinde, büyük bir olasılıkla yılın son aylarında satışa sunulacak.

Oyun tek kişilik hikaye modu ile bizlerle buluşacak. Söz konusu hikaye modunda ilerlemek için yetenekli olmamız gerecek. Aksiyon dozajı epey yüksek olan Killer7, size oyunun her aşamasında yeni bir macera sunacak. Oyun maalesef Türkçe dil desteği ile gelmeyecek. Fakat daha sonra bir Türkçe yama çıkabileceğini düşünüyoruz.  Fiyatı hakkında ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Killer7’nin bilgisayarlar için tekrar optimize edilmiş halde sunulacağını söyleyelim. Steam’e özel olarak yayınlanan resmi tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.