One Piece Odyssey Oynanış Süresine Dair Bilinmesi Gerekenler

Bu içeriğimizde One Piece Odyssey video oyununun oynanış süresine değiniyor, oyunun kaç saat sürdüğü ve diğer bazı hususlar hakkında bilgilere yer veriyoruz.

Bazı video oyunları hikayeli olup uzun soluklu olurken bazıları ise oldukça kısa sürede sona erebilen bir yapıya sahip oluyor. One Piece Odyssey ise oldukça uzun sürebilen bir oyun olup, onlarca saat oynayabileceğiniz bir RPG deneyimi sunmaktadır ve oyuncular için biçilmiş kaftan olarak tabir edebileceğimiz bir projedir.

One Piece Odyssey Ne Kadar Sürüyor?

Uzun bir oyun olduğunu söyleyebileceğimiz One Piece Odyssey’i bitirmeniz yaklaşık 30 saatinizi almaktadır. Ancak bunun oyunu tamamen bitirmek için yeterli süre olmadığını belirtmek gerekiyor. Tüm eşyaları toplayarak tüm hedeflere ulaşmak istiyorsanız o halde tamamlamanız çok daha uzun sürmektedir.

Ana hikayeyi bitirmeniz dışında hazine sandığı anahtarları ve nadir olan malzemeleri elde edebiliyorsunuz. Ögelerin çoğunu veya tamamını bulmak için normal bir oyuna göre çok daha fazla süre harcamanızı gerekmektedir.

Anime, JRYO ögeleri bulunmakta olan yapım açık dünya ögeleriyle de öne çıkmaktadır ve çıkış yaptığı şu günlerde oyunculardan oldukça olumlu geri dönüşler almayı da başarmıştır.

Cevap bırakın