LG Q Stylus Plus Resmen Satışa Sunuldu

LG tarafından uzun süredir hazırlanan LG Q Stylus Plus modeli resmen piyasaya sürüldü. Cihaz ilk etapta Hindistan pazarında satışa sunuldu ve yakında diğer ülkelere de gelecek. 

Eskisi kadar popüler bir marka olmamasına karşın hala saygınlığını korumayı başaran LG, yeni akıllı telefonlar hazırlayarak eski günlerine dönme hedefinde. LG şimdi de LG Stylus Plus akıllı telefonunu satışa sundu. Söz konusu telefon 308 Dolar fiyat etiketiyle satılmaya başlandı. İlk etapta dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon pazarı olan Hindistan’ta satılan model, ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de satışa sunulacak.

LG Q Stylus Plus teknik özelliklerini hatırlayalım 

Q Stylus Plus modelinde 6.2 inç büyüklüğünde Full HD LCD ekran bulunuyor. MT6750S yonga seti ile piyasaya sürülen akıllı telefon 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı sunmasıyla dikkat çekiyor. Cihazın arka ve ön kısmında birer kamera yer alıyor. Arka kapaktaki kamera 16 megapiksel çözünürlüğünde ve 8 megapiksellik de selfie kamerası bulunuyor. Cihaz 3300 mAh bataryası ile uzun süre boyunca şarj dolumu yapmadan kullanabilmenize yarıyor.

Üründe yazılım olarak ise Android Oreo 8.1 yer alıyor. Pie güncellemesi almasına da kesin gözüyle bakılıyor.