LG 1800 Dolar’a 300 Adet Özel Telefon Satıyor

LG Signature Edition isimli yeni akıllı telefonun fiyatı 1800 Dolar. Telefon bugün LG tarafından yapılan bir duyuru ile tanıtıldı. Cihazdan sadece 300 adet bulunuyor. 

LG, en iyi, en kaliteli akıllı telefonu isteyenlere özel olarak sunduğunu ifade ettiği bir telefon ile karşımıza çıktı. Söz konusu telefonun ismi LG Signature Edition. Telefonu almak isteyenler 1800 Dolar’ı gözden çıkarmalılar.

Sınırlı sayıda üretilen bu cihazdan sadece 300 adet bulunuyor. Telefon tasarımsal olarak siyah renkte ve çerçevesiz görüntüsü ile oldukça şık gözüküyor.

Özellikleri

Cihazın ekranı 1440p çözünürlüğünde ve 6 inç büyüklüğünde. Yonga seti olarak Snapdragon 835 bulunuyor. 256 GB dahili depolama kapasitesi bulunmakla birlikte isterseniz 2 TB’a kadar harici microSD ile arttırabiliyorsunuz. 6 GB RAM yer alan telefonda 3300 mAh batarya kapasitifi bulunuyor. Telefonda 16 ve 13 megapiksel ölçeklere sahip iki lensli arka kamera bulunmakta. Ön tarafında da 5 megapiksel ölçekli selfie kamerası yer almakta.

Telefonun özelliklerini incelediğimizde üst segment iddialı bir cihaz olduğunu görüyoruz fakat fiyatı göz önüne alındığında kesinlikle fiyat performans ürünü değil. Çok daha ucuza aynı özelliklere sahip telefonlar bulunuyor. LG’nin Apple gibi kendisine has bir mobil yazılımı olmadığı da düşünülürse açıkçası LG Signature Edition’ın beklenen satış rakamlarını yakalaması çok zo r gözüküyor.

 

Cevap bırakın