Light Fall’in Övgülere Değer Olup Olmadığı Yarın Ortaya Çıkacak

Otoriterler tarafından oldukça beğenilen ve hep olumlu yorumlar alan Light Fall, yarın resmen çıkışını gerçekleştirecek. Söz konusu oyunun gerçekten de iyi olup olmadığına oyuncular karar verecek. 

Light Fall, son zamanlarda henüz çıkışını gerçekleştirmeden dikkat çeken oyunlardan biri olmayı başardı. Çünkü bu oyun için otoriterlere sunulan sürümler incelendiğinde otoriterler tarafından çok olumlu yorumlar geldi. Atmosferi ve macera unsurları ile yeni nesil platform oyunu olarak gösterilen Light Fall, 2D grafiklere sahip olmasına karşın sizleri atmosferiyle etkilemeyi başarabilir.

Oyun yarın bilgisayarlar ve oyun konsolları için çıkışını resmen gerçekleştirecek. Böylece otoriterlerin çok olumlu yorumlarından sonra pek çok oyuncu oyunu satın alıp oynamaya başlayacak. Ardından oynayanlar oyuncular da yorum yaptığında oyunun gerçekten de başarılı olup olmadığı ortaya çıkacak ve ilgi de büyük bir olasılıkla daha da artacak. Eğer Light Fall otoriterleri etkilemeyi başardığı gibi sıradan oyuncuları da memnun etmeyi başarabilirse 2018’in en iyi oyunlarından biri, hatta en iyi oyunu olabilir.

Oyun ilk olarak 2016 yılında geliştirilmeye başlanmıştı ve artık hazır. Yarından itibaren Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda, Nintendo Switch üzerinde, PlayStation 4’te ve Nintendo Switch platformunda oynayabileceksiniz.