Mafia Serisine Yönelik İndirim Fırsatı Başladı!

Mafia serisinin enfes oyunlarını hala oynamadıysanız yeni indirim tam size göre! Steam platformu üzerinde Mafia serisinin oyunlarına yönelik olarak büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda.

Günümüzün en büyük video oyunu sanal mağazalarından biri olan Steam üzerinde binlerce birbirinden iddialı oyun bulunmakta olup, mafya teması denildiğinde akla gelen ilk oyun serisi ise kuşkusuz ki Mafia serisidir ve bu zamana kadar Mafia serisi için üç birbirinden güzel oyun piyasaya sürülmüştür. Söz konusu oyunlar Mafia 1, Mafia 2 ve Mafia 3’tür.

Mafia serisi köklü bir seri olduğundan ve özellikle ilk iki oyunu eskidiğinden Mafia serisine yönelik olarak yenilenen sürümler oyuncularla buluşturulmuştu ve bu bağlamda yenilenen Mafia oyunlarını henüz oynamadıysanız bahsedeceğimiz indirim tam size göre !

Mafgia Trilogy isimli paket Steam üzerinde büyük bir indirime girmiş durumda. Bu sayede normal fiyatı 374 TL olan Mafia Trilogy , aldığı %60 oranındaki muazzam indirimle beraber sadece 149,60 TL oldu.

Gerçekleştirilen indirimler 28 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürüyor. Bu bağlamda henüz Mafia serisinin iddialı oyunlarını oynamadıysanız bu indirimin sizin için çok iyi bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Cevap bırakın