Mafia Trilogy, Steam’de Muazzam Bir İndirim Aldı!

Popüler video oyunu serilerinden Mafia’nın üç video oyununu içerisinde barındıran Mafia Trilogy, Steam platformu üzerinde muazzam bir indirim almasıyla dikkat çekti. İşte habere dair detaylar…

Steam üzerinde büyük çaplı video oyunlarına yönelik olarak zaman zaman çeşitli indirim fırsatları sunulduğuna şahit oluyoruz. Mafia serisi de video oyunu dünyasında önde gelen serilerden biri konumunda olup, seri kapsamında üç ana oyun çıktı ve bunların üçü de birbirinden güzeldi. Şimdi de bu üç ana oyunu içerisinde barındıran Mafia Trilogy paketi büyük bir indirime girmiş durumda.

Mafia Trilogy paketinin Steam üzerindeki normal fiyatı 371,00 TL iken paket için %60 oranında devasa bir indirim uygulandı. Böylece paketin yeni fiyatı 149,60 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı 21 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup oyuncular ilgili tarihe kadar Mafia Trilogy video oyunu paketini çok cazip bir fiyattan edinebilme imkanına sahip.

Mafia Trilogy paketinin içerisinde Mafia, Mafia II ve Mafia III video oyunlarının yenilenmiş sürümlerinin olduğunu da belirtelim. Yani bu paketi aldığınız zaman grafiksel olarak üst düzey olan yeniden elden geçirilmiş Mafia oyunlarını oynayacaksınız.

Cevap bırakın