Mate 10 Lite İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı

Huawei şirketi yazılımları hızlı bir şekilde yayınlamaya devam ediyor. Mate 10 Lite akıllı telefonu için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Güvenlik paketlerini barındıran Kasım ayı güncellemesi telefona önemli bir değer kazandırıyor.

Akıllı telefonların güncel kalması gerek güvenlik gerekse stabilite açısından oldukça önem arz ediyor. Huawei şirketi belki de bunun en fazla bilincinde olan şirket ve bu doğrultuda güncellemeleri oldukça önemsiyor. Mate 10 Lite modeli için sıklıkla güncellemeler yayınlayan şirket, son güncellemenin üzerinden pek bir zaman geçmeden yeni bir güncellemeye daha yer verdi. Yeni yazılım güncellemesinin dosya boyutu 118 MB büyüklüğünde ve C432 yapı numarasına sahip.

Güncellemenin en temel fonksiyonu Kasım ayına ait yeni güvenlik düzeltmelerini içerisinde barındırması. Dolayısıyla kullanıcılar için oldukça önem arz ediyor. Güncelleme henüz dağıtım aşamasında olup bazı akıllı telefonlara ulaşmamış olabilir ve bu normaldir. Zaman zaman manuel kontrol gerçekleştirerek sizin telefonunuza da gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Mate 10 Lite akıllı telefon sahipleri için telefonlarının uzun bir süre daha güncelleme listesinde bulunacağını belirtelim. Dolayısıyla Mate 10 Lite uzun bir mgud güncel ve güvenli kalacak gibi gözüküyor.