Mate 20 Lite İle Birlikte Varsayılan Olarak Yüklü Olan Uygulamalar

Hazırlamış olduğumuz yeni içeriğimizde son dönemin popüler akıllı telefonlarından biri olan Huawei Mate 20 Lite ile birlikte gelen varsayılan uygulamalardan bahsediyoruz.

Akıllı telefonlar arasında önemli bir yere sahip olan Mate 20 Lite, güçlü donanımlarına rağmen şu an uygun bir fiyattan satışa sunulmakta. Mate 20 Lite ülkemizde 2200 TL seviyesine kadar indi ve bu durum cihazın popülaritesini daha da arttırmasına neden oldu.

Mate 20 Lite akıllı telefonunu satın aldığınızda cihazın fabrika sürümüyle birlikte bazı uygulamalar ekleniyor. Bunlar oyun tarafında; Puzzle Pets, Spider – Man, Asphalt Nitro, Kingdoms, Dragon Mania olup uygulamalar varsayılan halde yüklü geldiğinden doğrudan üzerlerine tıklayıp çalıştırabiliyorsunuz.

Diğer uygulamalara baktığımızda ise şaşırtıcı şekilde pek çok sosyal medya uygulamasının varsayılan olarak yüklü olmadığını görmekteyiz. Ancak YouTube gibi uygulamalar yine cihazda varsayılan olarak bulunuyor. Aynı zamanda tarayıcı tarafında da Google Chrome internet tarayıcısı sunuluyor.

Dilerseniz varsayılan olarak yüklü bulunan uygulamaları Ayarlar aracılığıyla kolayca kaldırabiliyorsunuz ve bu da işin güzel tarafı. Çünkü bazı akıllı telefonlarda room yetkisi bulunmadığı sürece varsayılan uygulamaları kaldırmak mümkün olmuyor.

Cevap bırakın