Mate 40 Pro Telefonuna Dair Sürpriz Bir Görsel Paylaşıldı

Huawei Mate 40 Pro konuşmak için henüz son derece erken ancak şaşkınlığımızı gizleyemediğimiz, sizin de şaşıracağınızı düşündüğümüz bir görsel, internet ortamı üzerinden sızdırıldı.

Akıllı telefon sektöründe özellikle son yıllarda büyük bir ivme yakalayan Huawei, sürekli kendisini geliştirmeye devam ediyor. Şirket son zamanlarda artık Mate serisini bir klasik haline getirdi. Mate 10, Mate 20 derken şimdi de Mate 30 akıllı telefonları sahnede ancak Huawei’nin bununla durmaya niyeti yok. Ünlü şirket şimdi de Mate 40 akıllı telefonuyla geliyor.

Mate 40 Pro akıllı telefonuna dair internet üzerinde ilginç bir görsel paylaşıldı.Sızıntıya göre telefonun nasıl göründüğü belli oldu. Telefonun tasarımıyla alakalı detaylar , yapılan paylaşımlar üzerine ortaya çıktı. İşte paylaşılan o görseller:

Görüntülere göre ürünün arka kapak tasarımı iki farklı renk yelpazesine sahip olacak ve arka kısımda 5’li kamera yapısı bulunacak. Cihazın ön yüzünde ise herhangi bir çentik tasarımın olmadığı, ekran kasa oranının muazzam seviyede olduğu görülüyor.

Bazı kaynaklar yeni Huawei P40 modelinin Şubat ayı içerisinde Mobil Dünya Kongresi esnasında tanıtılacağını göstermekte. Eğer bu gerçekleşirse önemli bir meydan okumayı daha göreceğiz.

Cevap bırakın