Meizu M6T Telefonunun Özellikleri ve Fiyatı Resmi Olarak Belli Oldu

Daha önce Meizu M6T ile ilgili pek çok spekülasyon ortaya çıkmıştı. Nihayet cihazın özellikleri ve fiyatı ile ilgili resmi bilgilere erişildi. İşte ayrıntılar…

Meizu hali hazırda ülkemizde de resmi olarak satışlar gerçekleştiren, ancak buna rağmen çok da popüler olmayan bir şirket. Ancak bu durum uluslararası alanda popüler olmadığı anlamına gelmesin. Meizu son zamanlarda yaptığı hamlelerle uluslararası alanda popüler markalardan biri oldu. Şimdi de M6T modeli ile bu popülariteyi arttırmak istiyor.

Meizu M6T akıllı telefonu, 5.7 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü IPS LCD ekrana sahip. 32 GB – 64 GB depolama alanı ve 3 GB – 4 GB RAM seçeneklerine sahip olan M6T, 3300 mAh pile sahip. MT6750 işlemci birimi ile karşımıza çıkan model, Flyme UI 6.2 arayüzü ve Android Nougat 7.0 işletim sistemi içeriyor.

Yeni bir telefon olmasına karşın Nougat işletim sistemine sahip olması kuşkusuz önemli bir dezavantaj. Günümüzde yeni telefonlar genellikle Oreo ile çıkışını gerçekleştiriyor. Meizu M6T’nin 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunan modelinin fiyatı 122 Dolar, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan modelinin fiyatı ise 168 Dolar olarak açıklandı. Bakalım Meizu, bu yeni modeli ile başarılı olabilecek mi?