Meizu X8’in Çıkmasına Yalnızca Günler Kaldı

Meizu, yeni X8 akıllı telefonuyla orta segmente damga vurmaya geliyor. Cihaz çok yakında piyasaya sürülecek. 

Meizu her ne kadar rakiplerinin biraz gerisinde dursada son zamanlarda ortaya koyduğu ataklar kesinlikle dikkate almaya değer. Şirket, Meizu serisine yeni üyeler dahil ederek popülerliğini daha da arttırıyor. Meizu X8 modelinin tanıtımı Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmişti. Daha sonrasında gözler ürünün ne zaman satışa sunulacağına çevrilmişti.

Ortaya çıkan yeni bir ilan,  Meizu X8 akıllı telefonunun 15 Ekim gününden itibaren satışa sunulacağını göstermekte. Telefon ilk etapta Çin’de satışa sunulacak olup sonrasında diğer pazarlarda da kendisini gösterecek. Peki Meizu X8 akıllı telefonu nasıl özelliklere sahip? Gelin isterseniz özelliklerini bir hatırlayalım: Meizu X8 akıllı telefonu 6.2 inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip. Snapdragon 710 işlemciyle çalışan modelde 12 Megapiksel + 5 Megapiksellik çift arka kamera ve ön yüzünde 20 Megapiksellik selfie kamerası yer alıyor.

Meizu X8 akıllı telefonu RAM ve depolama alanı olarak farklı sürümlere sahip. Cihazın 4 GB & 6 GB RAM olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Depolama alanı olarak ise 64 GB & 128 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle geliyor.

Ürünün ülkemize gelip gelmeyeceğine ilişkin şu an için kesin bir bilgi yok.