Yeni Meizu 15 Akıllı Telefon Ailesi Bu Ay İçinde Tanıtılacak

Meizu, akıllı telefon kategorisindeki iddiasını arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda dikkat çeken marka, şimdi yeni bir akıllı telefon serisi ile geliyor.

Meizu 15 ailesi, kullanıcılar için güçlü bir performans vaadedecek. Serinin içerisinde Meizu 15, Meizu 15 Plus, Meizu 15 Lite gibi modeller olacak. Bu modellerin özellikleri hakkında bilgilere ise bu ay içerisinde ulaşabileceğiz.

22 Nisan’da Meizu, yeni Meizu 15 akıllı telefon ailesinin bireylerini tanıtacak. Üç cihaz ile ilgili şimdiden bazı sızıntıların söz konusu olduğunu belirtelim. Üç modelin de ön kamerası 20 Megapiksel olacak. Böylece çok güçlü bir özçekim kalitesine sahip olmaları bekleniyor.

Yine cihazlar ile ilgili ortaya çıkan bir başka sızıntı, ürünlerde Android Nougat 7.1.1 işletim sistemini göreceğimizi gösteriyor. Eğer gerçekten de böyle olursa yazılım tarafında cihazların biraz eski olacağı su götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkacak. Yine de zaman içerisinde Oreo güncellemesi alacaktır.

Cihazlar ile ilgili bir başka sürpriz de ülkemize de gelecek olmaları. Üç model de Türkiye’de satışa sunulacak. Böylece Meizu, Türkiye pazarında ağırlığını hissettirmeye çalışacak. Her ne kadar şu an ülkemizde bu markaya karşı biraz ön yargı olsada, ilerleyen süreçte kullanıcılar markayı benimsedikçe satış rakamlarında da artış yaşanacaktır.