Meizu Ep52 Bluetooth Türkiye’de Satışa Sunuldu

Meizu’nun Bluetooth kulaklığı Ep52 artık Türkiye’de de raflarda yerini aldı. Pek çok platformda farklı fiyat aralıklarında satılmaya başlandı.

Ünlü teknoloji şirketlerinden Meizu, genellikle akıllı telefonları ile tanınıyor. Türkiye’de ise popülerliği biraz daha düşük çünkü ülkemizde pek aktif bir marka değil. Fakat önümüzdeki süreçte Meizu’nun ismini çok daha fazla duyabiliriz. Çünkü ürünlerini yavaş yavaş Türkiye pazarına da getirmeye başladı.

Meizu Ep52 isimli Bluetooth kulaklık Türkiye’de de satışa sunuldu. 189 TL’ye N11’den ve 199 TL’ye Teknostore’dan satılıyor. Pek çok platforma daha gelmeye başladı. Ürün hafif ve esnek yapısıyla  dikkat çekiyor. geliştirilmiş silikon malzemesi kullanılan cihaz, suya ve toza karşı özel bir dayanıklılığa sahip. Ürünün önemli bir farklı özelliği de çok hafif olması. Sadece 3 Gram ağırlığında ve bu devrim niteliğinde.

Ep52 kulaklıkları salon efekti sensörleri içeriyor.Mıknatıslı yapısı ile birbirine tutturulabiliyor. Eğer mıknatıs ile 5 dakika kadar bitişik tutturulursa kendisini otomatik olarak kapatıyor. 130 mAh batarya kapasitesi bulunuyor ve çok az şarj tüketiyor. Qualcomm aptX djital ses teknolojisi sayesinde çok kaliteli bir ses sunuyor.

Cihazda titreşim özelliğini ve derinliğini arttırmaya yarayan özel tasarım kullanılmış. Özenle dengelenmiş tasarımı, ürüne farklılık ve uyum kazandırıyor. Bas konusunda da iddialı bir kulaklık olduğunu, beklentileri karşılayabileceğini belirtmek gerekiyor.

Cevap bırakın