Metro Exodus İle İlgili Heyecan Verici Yeni Bir Video Yayınlandı

2018’in en fazla beklenen oyunlarından biri olan Metro Exodus için yeni bir video paylaşıldı. Videoda oyunun grafiklerine değinildi.

Metro Exodus oyunu meşhur Metro serisinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak.  Bu yıl çıkacak olan yeni oyunun grafikleri parmak ısırtacak. Oyunun nasıl gözüktüğüne ilişkin tamamiyle ışıklandırma ve grafikler ile alakalı güzel bir video paylaşıldı. Tanıtım videosunu izleyerek oyunun güzel grafiklerine şahit olabilir, farklı atmosferine tanık olabilirsiniz.

Metro Exodus ile Metro serisinde alıştığımız o kaos ortamı ve çevresel faktörler yine bizi karşılayacak. Pek çok yaratıkla mücadele etmemiz, onları öldürmemiz gerekecek. Bir yandan hedefimiz uğruna savaşımızı sürdürürken bir yandan da temel görevimiz hayatta kalabilmek olacak. Zorlu şartların bizi beklediği oyunun sistem gereksinimleri şu an için belli değil. Fakat grafiklerine bakacak olursak yüksek sistem gereksinimlerine sahip olacak.

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanacak olan yapım şu an pek çok platformda 199.00 TL fiyat etiketi ile ön sipariş olarak yerini almaya başladı. Durmaplay üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.