Metro Exodus İçin Tarihi İndirim!

Metro Exodus video oyunu hakkında Steam platformu üzerinde tarihi bir indirim gerçekleştirilmiş durumda. İşte indirime ilişkin olarak tüm detaylar…

Metro serisinin oyun dünyasında önemli bir yeri olan kaliteli oyun serileri arasında olduğunu biliyoruz. Üç temel oyunu olan seri için çıkan Metro Exodus oyunu serinin final oyunu niteliğindeydi ve oyuncuları büyüleyen grafiklere ve oynanış sistemine sahipti. Henüz oyunu oynamayanlar için ise şimdi çok iddialı bir indirim gerçekleştirilmiş durumda.

Metro Exodus fiyatına %80 indirim geldi!

Popüler oyun sanal mağazası Steam üzerindeki normal fiyatı 233,00 TL olan video oyununa %80 oranında indirim uygulandı ve böylece Metro Exodus kısa süreliğine yalnızca 46,60 TL oldu. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 28 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Metro Exodus ana oyununa indirim sunulduğu gibi aynı zamanda ek içerikler için de indirimler var. Mesela Sam’s Story isimli DLC kısa süreliğine yalnızca 13 TL’den satılıyor. Steam mağazası üzerinden Metro Exodus sayfasını görüntüleyerek oyuna ilişkin olarak detaylara erişebilirsiniz. Ancak ilk olarak bir Steam hesabınız yok ise oluşturmalısınız.

Steam hesabını ücretsiz olarak kısa bir süre zarfında açabiliyorsunuz. Bunun için Steam launcherını resmi sitesinden indirip bilgisayarınıza kurunuz ve açılan pencerede kayıt olarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Cevap bırakın