Microsoft Edge Oreo İle Tamamiyle Uyumlu Hale Geliyor

Microsoft Edge, 2017 yılının son çeyreğinde mobil platformlar için sunulmuş ve ilgiyle karşılanan bir tarayıcı olmuştu. Şimdi tarayıcı ile ilgili yeni bir gelişme daha ortaya çıktı.

Microsoft Edge, Android Oreo işletim sistemi ile randımanlı çalışacak. Oreo’nun bazı özelliklerini tam olarak desteklemeye başlayacak olan Microsoft Edge, böylece kaliteli bir deneyim sunacak.

Son güncelleme ile Android Oreo uyumluluğu kazanan Microsoft Edge, böylece uyarlanabilir simgelerle uyumlu hale gelirken modları ile kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Eklenen okuma modu da bunlardan biri. Microsoft Edge üzerinde isteyenler favori ve okuma listelerini cihazlar arasında eş zamanlı kullanabiliyor.

Microsoft Edge’nin önemli özelliklerinden biri uygulama ile bilgisayar arasındaki etkileşimi çok iyi yapabilmesidir. Microsoft Edge tarayıcı sürümünden mobil sürüme veya mobil sürümden tarayıcı sürümüne web sayfaları aktarımı yapılabiliyor.

Çerezleriniz ve benzeri tarayıcı bilgileriniz mobil Microsoft Edge uygulamanız ile bilgisayarınızdaki Microsoft Edge standart tarayıcısı arasında otomatik olarak geçiş yapıyor.

Cevap bırakın