Monster Hunter World Açık Beta’ya Büyük Bir İlgi Var

Monster Hunter World çok yakında satışa çıkarılacak. Oyunun açık beta sürümü ise çok yoğun bir kitle tarafından oynanıyor. Oynanış süresi konusunda adeta rekor kırıldı.

Sürekli birbirinden yeni pek çok oyun çıkıyor fakat bu oyunlardan sadece bazıları dikkat çekmeyi, önemli rakamlara ulaşmayı başarabiliyor. Monster Hunter World isimli yeni oyun da tarihe geçecek gibi gözüküyor.

Monster Hunter World oyunu henüz çıkmadı. Sadece açık beta aşaması sunuldu ve oyuncular açık betayı oynuyor. Fakat işin ilginç tarafı oyunun açık beta aşamasında olmasına rağmen 10 milyon saatten fazla bir oynanış süresini yakalaması. Görünen o ki oyuncular bu oyunu oynarken konsollarının başından kalkmıyor. Söz konusu rakamların sadece Sony PlayStation’ı kapsaması da ayrı bir konu. Çünkü oyun Xbox gibi platformlarda da açık beta olarak sunuldu fakat 10 milyon saat istatistiği başlı başına PlayStation’a ait. Bu da oyunun çok ciddi bir kitle tarafından oynandığını, özellikle PlayStation oyuncuları tarafından çok sevildiğini gösteriyor.

Açık betaya Asya kıtasındaki oyuncuların ilgi gösterdiğini, yukarıdaki başarının Asya kıtasında elde edildiğini belirtelim.  Oyunun final sürümü ise çok yakın bir zamanda çıkacak. 26 Ocak’tan itibaren final sürüm oynanabilecek. Oyun epey iddialı geliyor.

Cevap bırakın