Motorola Yeni Hoparlör Cihazını Tanıttı

Motorola, Moto Mod serisine yeni bir hoparlör ürünü daha dahil etti. Ünlü şirketin yeni ürünü son derece şık gözüküyor. İşte Moto Mod hoparlörü hakkında detaylar…

Ünlü teknoloji şirketlerinden Motorola, Moto Mod serisi için yeni hamleler geliştirmeyi sürdürüyor. Moto Mod cihazları, Moto Z akıllı telefonuna bağlanarak kullanılabiliyor. Böylece ek bir şarj desteğine ihtiyaç duymuyorlar. Şu ana kadar çok sayıda Moto Mod ürünü üretilmesine rağmen bunlardan en uygun fiyatlı olanı bu yeni tanıtılan Moto Mod hoparlörü olacak. Hoparlörün fiyat etiketi 59.99 Dolar olarak açıklandı.

Üründe iki 28 mm. çapa sahip hoparlör çıkışını bulunmakta. Cihaz tasarım olarak oldukça hoş gözükmekte. Genel olarak her türlü kullanıcıya hitap ettiğini söyleyebiliriz. Bazı kullanıcılar oyun oynama amaçlı da tercih edecektir. Cihazlarından daha yüksek ve kaliteli ses isteyen pek çok kişi için de bu yeni ürün güzel bir nimet olacaktır. Motorola, bu tarz harici hoparlör hamlelerinde ilk etapta oyun kumandaları gibi dar bir alanda mücadele ederken şimdi kullanıcı alanını genişletmiş durumda.  Bu durum şirketin fiyat skalasını da değiştirmesini sağladı.

Ürünün tam olarak hangi tarihte satışa çıkacağı ve ülkemizde satılıp satılmayacağı şu an için belli değil.