Moto Z4 Telefonu İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

Motorola’nın önemli telefonlarından biri olan Moto Z4 için yeni Android güncellemesi paylaşıldı. Habere ilişkin detaylar aşağıda…

Akıllı telefonlar için sunulan yazılım güncellemeleri cihazların güvenilirlik derecesinin korunabilmesi adına bir hayli önem teşkil etmekte. Motorola bu doğrultuda güncellemelere dikkat etmeye çalışan şirketlerden biri ve şimdi Moto Z4 modeli için yeni bir yazılım güncellemesini yayınladı.

Yayınlanan güncelleme telefonu Android 10 işletim sistemi sürümüne yükseltmekte. Yapı numarası QPF30.130-15-7M olan güncelleme aynı zamanda Ocak ayı güvenlik yamasını da içerisinde barındırmakta. Güncelleme cihazda bazı değişiklikler de sunmakta. Bu değişikliklerin başında karanlık mod gelmekte. Uzun süredir konuşulan karanlık mod fonksiyonu Z4 modeline bu güncellemeyle birlikte sunuluyor.

Güncelleme optimizasyon sorunlarını da gidermekte olup daha basit bir gezinme deneyimi sağlıyor. Kademeli olarak yayınlanan bu güncellemenin Z4 modeli için yayınlanan son büyük çaplı güncelleme olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor. Mutlaka edinmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın