MSI’ın İddialı Monitörü G24C Curved İçin Büyük Bir İndirim Var

Oyuncu ekipmanları konusunda dünyanın en bilindik markalarından biri olan MSI, oldukça iddialı ürünleri bilgisayar kullanıcıları ile buluşturuyor. Oyuncular için özel olarak geliştirilen G24C Curved monitör de bunlardan biri olarak dikkat çekiyor.

G24C Curved monitör, 1080p yani 1920x1080p çözünürlük sunabiliyor ve bu çözünürlükte 144 Hertz verebiliyor. Bu yenileme hızı ve beraberinde 1 ms tepki süresi ile oldukça iddialı bir konuma yükselen monitör, oyuncuların istediği özellikleri sunabiliyor. 23.6 inç büyüklüğündeki ekranı kavsili yapıda ve açıkçası ürünü değerli yapan en önemli özelliklerden birinin de bu olduğunu söyleyebiliriz. Kavisli ekran teknolojisi geleceğin monitör teknolojisiyken günümüzde giderek yaygınlaşmaya başlamış gözüküyor.

MSI’ın özelliklerini saydığımız söz konusu G24C ürünü şu an Hepsiburada platformu üzerinde büyük bir avantajla satılıyor. Normal fiyatından çok daha ucuza sadece 1255.00 TL’ye alınabiliyor. Ürünün normal fiyatları Türkiye’de 1600-1800 TL arasında değişkenlik gösterirken, henüz yeni çıkışını gerçekleştiren, daha doğrusu Türkiye’ye daha yeni yeni gelen bir cihaz olduğunu söyleyelim.

Bu arada şunu da belirtmemiz de yarar var: Eğer ürünü şimdi satın alırsanız 13 Nisan’da kargoya verilecek. Bu sebeple ürüne biraz geç ulaşacaksınız. Yani binevi ön sipariş etmiş olacaksınız. Kampanya yarına kadar yani 6 Nisan 2018 gecesine kadar geçerli olacak.