MSI Yeni Monitörüyle Göz Alıyor

Donanım dünyasının önemli markalarından biri olan MSI, yeni oyuncu monitörünün tanıtımını gerçekleştirdi.

Oyuncu monitörleri günümüzde epey ilgi görüyor. Hemen hemen her oyuncu kaliteli, geniş bir oyuncu ekranına sahip olmak istiyor ve yeni MSI monitörü buna hitap ediyor.

MSI , daha iyi bir monitöre sahip olmak isteyenler için yeni Optix MAG272QR modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Optix MAG272QR cihazının sahip olduğu teknik özellikler belli olurken monitörün hangi fiyattan satışa sunulacağı da belirlendi. Optix MAG272QR cihazı 350 Dolarlık fiyatıyla satışa çıkarılacak.

2560×1440 piksel çözünürlüklü 27 inç büyüklüğünde ekranı bulunan yeni Optix MAG272QR , sağladığı yüksek çözünürlükle ve 27 inçlik büyük ekranıyla oyuncuları doyuracak. AMD FreeSync desteğine sahip olan monitörün en çok dikkat çeken ve kendisine hayranlık uyandıran özelliği ise 165 Hz tazeleme hızı sunması. Bu yüksek ekran tazeleme hızı ile özellikle canlı , hızlı tepkime veren bir monitör isteyenlerin gözdesi olacak. Bu monitörde oyuncular gerçek 165 FPS kullanabilecek. Üstelik monitör 1 ms tepki süresine sahip. Böylece yarış oyunları ve FPS oyunlarında muazzam bir farklılığı söz konusu.

Optix MAG272QR genel itibariyle iyi bir oyuncu monitörü ve yeni nesil oyunculuk için biçilmiş kaftan.

Cevap bırakın