Yeni MSI GS65 Stealth Thin Laptop Modeli Tanıtıldı

Bilgisayar dünyasının en önemli markalarından biri olarak kabul edilen MSI, yeni dizüstü bilgisayarı GS665 Stealth Thin Laptop ürününü kullanıcılarla buluşturuyor. MSI GS65 Stealth Thin genel olarak çok iddialı özelliklere sahip.

Ürün ekran tarafında adeta bir ilki karşımıza çıkarıyor. Oldukça ince bir kasası olan Stealth Thin GS65, laptoplarda alışık olmadığımız ekran hertz oranını sunuyor. Tam çözünürlükte 144 Hz’ye kadar çıkabiliyor ki bu çok ciddi bir rakamı ifade ediyor. Oyunlarda 144 FPS alabildiğiniz taktirde akıcılık farkını hissedebilmenizi sağlıyor. Veya günlük masaüstü kullanımda gözünüzün daha az yorulmasını sağlıyor çünkü titreşim azalıp ekran tazeleme hızı artıyor.

Cihazın RGB aydınlatmalı klavyeleri bulunuyor ve tasarım olarak epey hoş gözüktüğünün altını çizmek gerekiyor. Ürün yüzde 82 ekran kasa oranıyla da ayrıca dikkat çekiyor. 15.6 inç büyüklüğünde ekranı olan GS65 Stealth Thin, Full HD ekran çözünürlüğü destekliyor. 1.88 Kilogram ağırlığındaki cihazın GTX 1060 ve GTX 1070 olmak üzere iki farklı grafik kartı seçeneği bulunuyor.

MSI yeni laptop serilerinin içerisinde son Intel jenerasyonu Coffee Lake işlemciler yer alıyor. Bunlar 8.nesil üstün performanslı işlemciler olup i5 ve i7 olarak MSI laptoplarında görebileceğiz. Böylece GS65 Stealth adı altında farklı fiyat skalasına sahip cihazlar satışa çıkacak.