Nokia C1 Plus Telefonunun Duyurusu Yapıldı

Nokia markası C1 Plus akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Böylece ürünün sahip olduğu teknik özellikler belli oldu.

Nokia markası günümüzde HMD Global çatısı altında çalışmalarını sürdürüyor. C serisi için yeni bir ürün üzerinde çalışan Nokia, C1 Plus modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Peki C1 Plus cihazı nasıl özelliklere sahip?

Nokia C1 Plus akıllı telefonunda 5.45 inç büyüklüğünde 720x1440p çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 4G özelliğiyle gelmesi beklenen telefon böylece 4G bağlantısını C serisinin giriş seviyesine getirmiş olacak.

Nokia C1 Plus modelinde 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı yer alacak olup cihaz bu bakımdan bir hayli mütevazi olacak. MicroUSB şarj ile desteklenen 2500 mAh bataryaya sahip olan telefonun üzerinde çift SIM kart desteği ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunacak.

Telefon önümüzdeki günlerde resmen piyasaya sürülecek ve fiyatı 69 Euro olacak. Böylece en uygun fiyatlı telefonlardan biri olacağını söyleyebiliriz. Ülkemizde satılıp satılmayacağı ile ilgili olarak ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

Cevap bırakın