Northgard Steam’de İndirime Girdi

Steam, indirimleri sıklıkla gerçkeleştiren ve böylece oyuncular için önemli avantajlar sunan bir platform. Şimdi de Northgrad oyunu platform üzerinde güzel bir indirim aldı.

İlk kez 7 Mart 2018 tarihinde Steam’e gelen Northgard, dışarıdan bakıldığında Age of Mytology oyununa epey benziyor. Kuş bakışı bir şekilde oynadığınız oyunda topluluğunuzu refaha ulaştırmak için  çaba sarfediyor, binalar inşa edip avcılık yapıyorsunuz. Geçiminizi sağlayacak tahılı ve eti elde etmeli, aynı zamanda stratejiler belirleyip uğraş vermelisiniz.

Oyunun normal fiyatı 50.00 TL iken Steam üzerinde aldığı yüzde 33 indirim sayesinde 33.50 TL’ye indi. Kampanya yarın akşama kadar geçerli olup ardından oyun tekrar eski fiyatı 50.00 TL’ye dönecek. Satın alma işlemi için Northgard resmi Steam sayfasına girip Sepete Ekle butonuna tıklayınız. Adımları takip ederek üç  dakika içerisinde satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ardından oyun Steam kütüphanenize eklenecek ve oynayabileceksiniz.

Shiro Games tarafından geliştirilip yayınlanan Northgard, toplam 7 dile hem arayüz hem altyazı desteği sağlamakta. Fakat Türkçe dil desteği maalesef bulunmamakta. İndirmeden önce oyunun Steam sayfasındaki desteklenen diller listesine göz atmanızı öneririz. Steam üzerinde sık sık bu tarz kampanyalar oluyor sitemizi takip ederek çabucak öğrenebilirsiniz.