Observer Nintendo Switch Sürümü Resmen Çıkıyor!

İlk olarak 15 Ağustos 2017 tarihinde Steam’e giriş yapan Observer oyunu, Nintendo Switch platformu için resmen çıkıyor. Böylece Nintendo Switch oyuncuları da oyunu oynayabilecek. 

Psikolojik korku oyunları arasında önemli son örneklerden biri olan Observer, Nintendo Switch platformunda kendisini gösterecek. Nintendo Switch, ilk kez 2016 yılında piyasaya sürülen bir oyun konsolu olup sahip olduğu özelliklerle oldukça etkileyici bir konsol. Şimdi söz konusu konsola Observer oyunu da dahil olacak.

Observer, Steam üzerinde 49.00 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam ederken oyunun Nintendo Switch sürümünün biraz daha pahalı olması bekleniyor. Observer bir korku oyunu olmasına karşın aynı zamanda gelecek zamanı konu edinen de bir oyun. 2084 yılında geçen oyunda dedektif olarak delil toplamak için suçluların zihinlerine giriyor, onların en karanlık korkularından deliller elde etmeye çalışıyorsunuz. Bu da oyun içerisinde son derece enteresan görüntülere denk gelmenize sahne oluyor.

Toplam 11 dil için destek sağlayan oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyor. Oyun şu ana kadar yapılan incelemelerde genellikle yüksek puanlar almayı başardı.

Observer minimum sistem gereksinimleri: 

  • İşlemci: Intel Core i3 3.4 GHz üzeri veya seviyesinde AMD işlemci
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
  • RAM: 8 GB
  • Depolama Alanı: 10 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7