OnePlus 6 Akıllı Telefonunun Satış Rakamları Ortaya Çıktı

OnePlus 6 modeli ile ilgili yetkililerden açıklama yapıldı. OnePlus CEO’su, telefonun kısa sürede 1 milyonun üzerinde satıldığını açıkladı.

Son zamanların en çok dikkat çeken akıllı telefonlarından biri olan OnePlus 6, yaklaşık yirmi gün önce piyasaya sürüldü. Sadece 20 gündür satışta olmasına rağmen modelin elde ettiği satış başarısı ise dikkat çekiyor.

Özellikelrine göre uygun fiyatlı bir şekilde sunulan OnePlus 6, bunun meyvelerini satış rakamları ile alıyor. Kullanıcılar OnePlus 6’yı daha çok uygun fiyatlı bir ürün olduğu için satın almakta. Çok iyi özellikleri rakiplerine nazaran daha iyi fiyatlardan sunan OnePlus 6, yaklaşık 20 gün önce piyasaya sürüldü ve bu kadar kısa süre içerisinde 1 milyonun üzerinde sattı. Açıklamayı şirket CEO’su bizzat yaptı.

OnePlus 6’nın elde ettiği bu rakam  aslında Apple, Samsung gibi devlerle karşılaştırdığınız zaman biraz az kalıyor. Ancak daha önce piyasaya sürülen modeller göz önüne alındığında ciddi bir başarı olduğu aşikar. Hatta OnePlus 6 bu sayede önümüzdeki sürecin en çok dikkat çeken modellerinden biri olacaktır. OnePlus markasının da önü kuşkusuz  epey açıldı. Bundan sonra şirketin piyasaya süreceği her telefona ilgi olacak gibi gözüküyor.

OnePlus şu an 469 Euro’dan başlayan fiyatlardan satılıyor.