Oyuncuların Beğenisini Kazanan 5 Logitech Ekipmanı

Bu içeriğimizde oyuncuların beğenisini kazanan 5 Logitech ekipmanına değiniyoruz. İşte Logitech oyuncu ekipmanlarıyla ilgili detaylar…

Günümüzde bilgisayarlar ve konsollar için çeşitli oyuncu ekipmanları üretmekte olan Logitech, benzerlerine nazaran uygun fiyata rağmen kaliteli bir deneyim sunuyor. Logitech markasının tercih edebileceğiniz pek çok ekipmanı bulunuyor. Yazımızda bunlardan beşini sizler için sıraladık.

Logitech Z533 Multimedia Hoparlör

Z533 multimedia hoparlörde 1 bass ve 2 ek hoparlör yer almakta olup, üzerine yer almakta olan farklı giriş portları ile çok sayıda ekipman ile başarılı bir şekilde etkileşim kurup çalışabiliyor. Hoparlör ile beraber gelen kolay kontrol kumandası ile ses akışını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Logitech G432

İyi bir oyuncu bilgisayarında iyi bir kulaklık olmazsa olmazdır. Logitech markasının G432 kablolu oyuncu kulaklığı işletim sistemi ve cihazlarla senkronize olarak çalışmasıyla dikkat çekiyor. Kulaklığın 50 mm’lik ses sürücüleri ve 6 mm’lik mikrofonu bulunuyor. Dahili mikrofonu ile diğer oyuncularla net bir şekilde iletişim kurabilmeniz mümkün oluyor.

Logitech G923 Driving Force Direksiyonu

Direksiyon seti konusunda tercih edilen markalardan biri olan Logitech’in G923 Driving Force yarış direksiyonu gerek malzeme kalitesiyle gerekse kullanışlılığıyla uzun ömür sunuyor. Fren kuvveti, tork gücü, çekiş gibi özellikleri bile düzenleyebildiğiniz yarış direksiyonu bu bağlamda oyunculara kaliteli bir deneyim sunuyor.

Logitech G502 Oyuncu Mouse

Sahip olduğu 25.600 DPI ile tüm kontrolü oyuncunun eline veren Logitech G502 HERO kablolu Mouse ürünü sadece 121 gram ağırlığında olup farenin üzerinde 11 tuş yer almakta ve her biri kullanıcının dilediğine göre programlanabilmekte. DPI ayarı, animasyonları, efektleri ve aydınlatmasını da istediğiniz gibi özelleştirme şansınız bulunuyor. Kaliteli bir oyuncu Mouse arayanların tercih edebileceği seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

Logitech F310 ve F710 Gamepad

Bu ürünlerden F310 kablolu, F710 ise kablosuz gamepad olup, diğer özellikleri birbirleriyle neredeyse aynı ancak F710 modelinin biraz daha kaliteli bir malzemeye sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. İki model de oyunlarda yeterli gamepad deneyimini sunacak türden olup, uzun yıllar boyunca yeni bir gamepad alma ihtiyacı hissetmemenizi sağlayacaktır.

Cevap bırakın