Oyuncuların Olmazsa Olması 5 Asus ROG Cihazı

Bu içeriğimizde ASUS ROG ürünleri arasında popüler olan 5 ROG ekipmanına değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar… 

Bilgisayar ve donanım alanında son derece popüler bir marka olan ASUS, günümüzde pek çok farklı ürünün üretimini gerçekleştirmekte olup, oyunculara yönelik olarak sunduğu ekipmanlara kısaltması ROG olan Republic of Gamers ismini veriyor. 

ASUS ROG markası altında oyuncular için sunulan güçlü ekipmanlardan popüler olan beşini sizler için derledik: 

ROG Strix Impact II 

Uygun fiyatlı çift el oyuncu Mouse cihazlarından biri olup, hem ergonomik bir tasarım yapısına, hem de göze şık gelen bir görünüşe sahiptir. Ürünün 6200 DPI optik sensör ve Aura Sync RGB gibi özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda gayet hafif ve akıcı hareket edebilen bir ürün olup, sahip olduğu fonksiyonlarla tercih edilebilecek cihazlar arasında yer almaktadır. 

ASUS ROG Strix Scope mekanik oyuncu klavyesi 

Uygun fiyatlı bir ROG klavyesi arayanlar için tercih edilebilecek olan bir klavye olup, sahip olduğu önemli fonksiyonlardan birisi tüm tuşlarda Cherry MX anahtarlar ile donatılan oyuncu klavyesi olmasıdır. FPS oyunları için ağırlıklı olarak kullanılan WASD tuşları için de gümüş renk yapısı kullanılan klavye, oyuncular için şık ve kullanışlı bir deneyim sunuyor. 

ASUS ROG Strix XG27VQ 

İyi bir oyuncu bilgisayarında güçlü bir monitör olmazsa olmazdır. ASUS ROG Strix XG27VQ monitörü, bilgisayarınızın sahip olduğu güçlü özellikleri yansıtabilmesini sağlayabilecek bir araç olarak öne çıkmaktadır. Monitörün Full HD çözünürlüğü bulunmakta olup ekran büyüklüğü ise 27 inçtir. 1 ms tepki süresi bulunmakta olan monitörde 144 Hz ekran yenileme hızı sunulmaktadır. Cihaz oyunculara hitap eden güçlü monitör ürünlerinden biri olup fiyatına nazaran iyi özellikleri bulunuyor. 

ASUS ROG Delta S 

Delta serisinin en üst modeli olup , bir oyuncu kulaklığında ihtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen tüm fonksiyonlara sahiptir. Ürünün MQA ses işleme teknolojisi, RGB aydınlatma, hava geçirmez bölme, yapay zeka destekli gürültü engelleme mikrofonu, USB-C bağlantısı, sanal 7.1 surround ses desteği gibi fonksiyonları bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında üst seviye bir oyuncu kulaklığı arayanların tercih etmesi gereken ürünlerden biri olarak öne çıkmaktadır. 

ASUS ROG Gladius II Origin

Hem şık hem de sade bir Mouse cihazı arayanlar için tercih edilebilecek bir üründür. 12.000 DPI optik sensör, 50 milyon tıklama ömürlü Omron anahtarlar ve kişiselleştirilebilir profiller gibi güçlü özellikleri bulunmaktadır. Aynı zamanda tuşlarını kolayca özelleştirebildiğiniz iyi bir üründür. 

Cevap bırakın