Path of Exile İçin Büyük Bir Güncelleme Çıktı

Sevilen oyunlardan Path of Exile için yeni  güncelleme çıktı. Güncelleme oyuna yeni özellikler dahil ediyor.

Grinding Gear Games tarafından ortaya konulan Path of Exile için yeni bir güncelleme sunuldu. Aynı zamanda Delve isimli bir ek paket de oyuncularla buluşturuldu. Böylece Path of Exile Delve artık oynanabilir durumda.

Oyunun hem PC hem de konsol sürümleri bulunuyor. Path of Exile Delve ilk etapta PC için sunuluyor. Yakında konsol platformuna da çıkış yapacak. Güncellemeyle beraber Path of Exile Delve için Azurite Mine adlı bir sınırsız zindan ekleniyor ve içerisinde çok sayıda farklı kat yer alıyor. Oyuna 7 yeni divination kartı ve 18 yeni özel eşya da ekleniyor. Yenilenen skill gemleri de oyuna incelik katıyor.

İzometrik aksiyon RPG’leri arasında en sevilen yapımlardan biri olmayı başaran Path of Exile, günümüzde epey sevilerek oynanmaya devam ediyor. Oyun ilk kez 2013 yılında piyasaya sürülmüştü. Şu an oyunu yaklaşık 13 bin kişi aktif olarak oynuyor. Yeni Delve paketi ile birlikte bu sayının büyük oranda artması bekleniyor.

Oyun Steam platformu üzerinde ücretsiz olarak oynanabiliyor. Path of Exile oynamak için oyuncuların herhangi bir ücret ödemesi gerekmiyor.

Path of Exile minimum sistem gereksinimleri:

  • İşlemci: 2.6 GHz çekirdek hızına sahip herhangi bir işlemci
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti veya seviyesinde AMD HD 7850 grafik kartı
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı:  20 GB
  • İşletim Sistemi:  Windows XP