PayPal Artık YouTube Platformunda Çalışabilecek

PayPal platformu, Google Pay sistemi sayesinde hem YouTube hem Gmail üzerinden sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek. Bu sayede hassas bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

PayPal, ülkemizde de uzun zamandır kullanılan online ödeme platformu olarak dikkat çekiyordu. Adeta uluslararası bir bankanız gibi kullanabildiğiniz PayPal’da, sadece bir mail adresi ile istediğiniz alışverişleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyordunuz. Fakat ülkemizde artık faaliyet gösteremeyen bu platform, uluslararası alanda gelişmeye devam ediyor.

PayPal şimdi Google Pay sistemi ile karşımıza çıkıyor. Google Pay sistemi sayesinde artık Gmail ve YouTube üzerinde sorunsuz bir şekilde PayPal kullanabileceksiniz. Kullanıcıların hesaplarını Google hesapları ile etkileşimli hale getirmeleri, fiziksel kart kullanmamaları için yetiyor. Google hasaplarına bağlanıldıktan sonra karta ihtiyaç duyulmadan alışverişler gerçekleştirilebiliyor.

YouTube ve Gmail haricinde Google Play Store üzerinde de aktif edilecek olan entegrasyon, hem PayPal hem Google kullanıcılarını memnun edecek gibi gözüküyor. Bu iş birliği Google ve PayPal için de epey karlı olacak.

Hizmetin tam olarak ne zaman aktif edileceği bilinmiyor fakat bu yıl içerisinde aktif edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Gelişmeleri takip edeceğiz.