PES 2018 Önerilen Sistem Gereksinimleri Ortaya Çıktı

Futbol oyunları denildiği zaman iki büyük yapımdan biri olarak değerlendirilen PES serisi, her sene yenilenmeye devam ediyor. FIFA hükümdarlığına son vererek, futbol oyunları kategorisinde yeniden ilk sırada yer almak isteyen yapımın bu senede iddialı bir çalışma yaptığını biliyoruz. Özellikle yapımın oyun dinamikleri ve saha atmosferi üzerine yaptığı çalışmaların bir hayli etkili olacağı, böylelikle gerçekçiliğinde üst seviyelere taşınacağı belirtilmekte. Bunun için yapılan açıklamalara da bakacak olursak serinin gerçekten iddialı geleceğini söylemek mümkün. Tüm bunlarla beraber beta sürecinde de ortaya çıkan oyunun yeni detayları da açıklanmış oldu. Pek, PES 2018 nasıl bir değişimle gelecek? En çok merak edilen konu önerilen sistem gereksinimleri nasıl olacak?

PES 2018 Yapıyı Değiştiriyor

Oyun motoru futbol oyunlarının can damarlarından birini oluşturuyor. Bu noktada PES 2018 için ilk değişimin oyun motorunda olduğunu göreceğiz. Aslında yine Fox Engine motoru kullanılacak. Zaten geçen sene de bu motor en büyük değişim olarak gösterilmiş ve büyük oranda beğeni toplamıştı. Bu sene ise motorun son güncellemelerinden sonra gelen yeni dinamik sisteminin kullanıma girdiğini göreceğiz. Yine en büyük değişikliklerden birisi de bu olmuş olacak.

PES 2018

Top kontrolleri, karakter modellemeleri, taktik bilgileri, yapay zeka sistemleri kısacası hemen her konuda da yenilenmelere gidildiğini göreceğiz. Çok daha başarılı bir seri olarak karşımıza çıkacak olan PES 2018 yapımının lisans sorunları ise yine gündemde olan konulardan biri olacak. Bununla beraber yapımın sistem gereksinimleri ise şöyle;

En Az İstenen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-3450 işlemci serisi ve daha üstü, AMD FX-4100 işlemci serisi ve daha üstü

Ekran Kartı: Radeon HD 7750 ve üstü ekran kartları, Nvidia GeForce GTX 650 ve daha üstü

Bellek: 8 GB RAM

Depolama Alanı: 30 GB

Önerilen PES 2018 Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i7-3770 ve üstü, AMD FX-4170 ve üstü

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ve üstü, AMD Radeon HD 7950

Bellek: 8 GB RAM

Tüm bunlarla beraber oyunun 12 Eylül tarihinde satışta olacağını da belirtelim.

Cevap bırakın