Philips Akıllı Telefon Dünyasına Girmeye Hazırlanıyor

Daha çok sağlık gereçleriyle adından söz ettiren Philips, yavaş yavaş diğer sektörlerde de var olmaya çalışıyor. Teknoloji devinin bu noktada ilk adımlardan birisi de akıllı telefon adımı olarak karşımıza çıkacak. Öyle ki paylaşılan son verilere göre Philips S310X adında yeni bir akıllı telefon modelinin hazırlıkları çoktan başladı. Marka doğrudan açıklama yapmış olmasa da bugün ortaya çıkan bilgilere göre yeni seri Philips S310X akıllı telefonlarının belli başlı özellikleri de belli oldu. Philips yeni akıllı telefonlarında neler sunacak? Elde edilen bilgiler neler? Bakalım.

Philips S310X Tüm Özellikler

Çok üst düzey bir akıllı telefon modeli değil bunun yerine fiyat performans odaklı bir akıllı telefon modelinin satışa çıkacağını belirterek başlayalım TENAA üzerinden ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak yeni akıllı telefonların arka kısmında da çok büyük değişim söz konusu değil. Tek arka kamera kullandığı görülen markanın dışa doğru kavisli arka yüzey sunduğunu da görmekteyiz. Bunun dışında ön panelde ise sanal tuşların kullanıldığı görülüyor.

Teknik özellikler kısmında ise Philips S310X akıllı telefonlarının içerisinde 4 çekirdekli işlemci kullanıldığı görülüyor. 1.25 GHz işlemci hızına sahip olan akıllı telefonların çok yüksek bir performans sunmayacağı da böylelikle görülmüş oluyor. Yeni seri akıllı telefonların 1 GB RAM bellek miktarına sahip olması da belirtilen detaylar arasında yer alıyor.

Philips S310X

2000 mAH kapasiteli piller ve Android 6.0 işletim sistemine sahip olması beklenen akıllı telefonların daha ne gibi yenilikleri olacağı konusunda ise markanın yapacağı açıklamaları beklemek gerekiyor. 8 MP değerinde arka kamera kullandığı görülen markanın daha ne gibi ayrıcalıklar sunacağı tanıtım sonrasında ortaya çıkacak olsa da Philips S310X modelinin düşük fiyatlarıyla öne çıkacağı belirtiliyor.

5 inç telefon sınıfları arasında standart modellerden biri olacak olan Philips S310X serisinin tanıtım tarihi ve fiyatı konusunda da resmi açıklamalar yapılmış değil. Tanıtım tarihinin Philips tarafından açıklanması bekleniyor. Muhtemelen yeni modelin tanıtımı ay sonunu bulacak.

Cevap bırakın