Philips The One 65PUS7304 TV İnceleme

Yeni yazımızda 65 inç büyüklüğünde dev bir ekrana sahip olan Philips The One 65PUS7304 akıllı televizyonunu masaya yatırıyoruz. İşte detaylar…

Philips The One 65PUS7304 TV , 65 inç büyüklüğünde dev bir ekrana sahip olan , 4K çözünürlüğü bulunan bir televizyon. LED paneli bulunan Philips The One 65PUS7304 TV’nin üç köşesinde Ambilight aydınlatma yer alıyor. P5 işlemciyle çalışan cihaz Dolby Vision, Dolby Atmos teknolojilerini desteklemekte olup işletim sistemi olarak ise Android TV 9.0 yazılımından yararlanıyor ve Google Assistant desteği bulunuyor.

Ürün 65 inç büyüklüğünde büyük ekranlı bir akıllı televizyon olmasına rağmen sağa sola kolay bir şekilde çevrilebilmekte. T şeklinde bir standart ayağı bulunuyor ve üzerinde gayet dengeli duruyor. Aynı zamanda duvara da asılabiliyor.

Cihazın sahip olduğu avantajlardan biri HDR10+ , Dolby Vision destekleri sunması. Cihazdaki ses çıkış desteği toplam 20W olup bu ses çıkış güçü 2X 10W Stereo yapıda ayrılıyor. Aynı zamanda Android ile gelmesi de pek çok kullanıcının televizyonlarına Android Box ürünlerini yerleştirildiği düşünüldüğü zaman yine avantaj olarak sayılabilir.

Yeni Philips The One TV’nin uzaktan kumandasında Rokuten, Netflix gibi özel tuşlar bulunuyor ve genel olarak klasik kumandalarla benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün. Hızlı kısayol tuşları ile de kullanıcıların beğeneceği tarzda bir kontrolcü olduğunu söylemek mümkün.

Televizyonun Wi-Fi bağlantı stabilitesi oldukça iyi olup kablosuz aktarımlarda yakın mesafe için 5 GHz, uzak mesafede ise 2.4 GHz tercihinde bulunabilirsiniz. Yine de ortamdaki Wi-Fi trafiği göz önüne alınarak bazen tam tersini denemek de sonuç verebilir.

Ürün oyunlar için de elverişli. Özellikle ekranda yırtılma, takılma gibi sorunlar olmadan oyun oynayabilmenize imkan tanımakta ancak elbette 144 Hz iyi bir oyuncu monitörü kadar performans sunamıyor. Bu da zaten kendisinden beklenen bir şey değil bu yüzden bir eksiklik olarak nitelendirmek yanlış olacaktır. Yine de ürünün konsol oyunculuğu için uygun olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

VRR desteği bulunmayan televizyon bunun haricinde genel itibariyle yeni nesil özelliklere sahip güçlü bir ürün. Güçlü bir görüntü kalitesine sahip olup LED aydınlatmalı , görüntü işlemcili bir paneli bulunuyor. Cihazdaki Micro Dimming Pro 300 teknolojisi ise siyahları derinleştirip keskinliği arttırıyor. Böylece TV sinema filmlerinde muazzam görüntüler elde edebiliyor.

Cevap bırakın