Pixel Buds Artık ABD Dışında Da Satılmaya Başlandı

Google’ın imzası bulunan Pixel Buds kulaklığı artık ABD dışında da satılıyor. Cihaz Avustralya kıtasında ve Avrupa’da yaygınlaşmaya başladı

Bluetooth kulaklık Pixel Buds, bir süredir Google’ın üzerinde çalıştığı bir üründü ve ardından Amerika’da ve Kanada’da satışa çıkarılmıştı. Fakat bir süre bu iki ülkenin haricinde diğer ülkelerin pazarlarında görememiştik. Şimdi ise Pixel Buds ürünün artık dünyaya açıldığını öğrendik.

Cihaz Almanya, Avustralya, İngiltere gibi gelişmiş ülkelerin pazarlarında kendine yer bulmaya başlarken henüz ülkemize gelmedi. Yakın bir zamanda Türkiye’de de satışa çıkarılması bekleniyor. Google, bu kulaklık hakkında ‘Devrim Niteliğinde’ yorumunda bulunmuş, bu yorumu epey ses getirmişti. Fakat ürün satışa sunulduktan sonra yapılan incelemelerde çok yüksek puanlar almayı başaramadı ve hatta bazı otoriterler tarafından epey eleştirildi. Ürün satışa çıkarıldığında fiyatı 159 Dolar idi. Fiyatının da pahalı olması ayrı bir eleştiri konusu olmuştu.

Şu an diğer pazarladaki fiyatlarına baktığımızda da Avustralya’da 249 AUD karşılığında, İngiltere’de ise 159 Sterlin karşılığında satın alınabildiğini görüyoruz. Cihazın geleeceği hakkında bu iki pazarın kritik rol oynayacağını düşünüyoruz.

Cevap bırakın