PlayStation Resmi Kanalından Yeni Sekiro Videosu!

Resmi YouTube PlayStation kanalı üzerinden Sekiro: Shadows Die Twice oyunu ile ilgili heyecan verici bir oynanış fragmanı yayınlandı. Söz konusu fragman oyunun ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Sekiro: Shadows Die Twice yakında PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Bu sebeple Sony’nin resmi PlayStation kanalı üzerinden oyunla ilgili zaman zaman bazı görüntülere yer veriliyor. Geçtiğimiz günlerde minik savaşlarla birlikte oynanış görüntülerine erişmiştik. Bu kez de 12 dakikalık uzun bir oynanış videosu oyunculara sunuldu. Bu videoda boss savaşı gösterildi.

Yayınlanan kısımda özellikle grafiklerin güzelliği, devasa yılan ve Corrupted Monk bossu dikkat çekiyor.Yolumuzda ilerlerken yer sarsılıyor ve devasa bir yılan çıkageliyor. Yılandan kurtulabilmek için saklanarak ilerlemeye çalışıyoruz. Ardından bir köprüye ulaşıyoruz. Bu köprüde ilerlerken karşımıza Corrupted Monk isimli oldukça güçlü bir bölüm sonu canavarı çıkıyor. Bu canavarı alt edebilmek için oldukça dikkatli olmamız gerekiyor. Zira oyunu tanıtma amacıyla oynayan oyuncu iki kez denemesine rağmen bossu öldürmeyi başaramadı. Bu da oyunun oldukça zor olacağını gözler önüne seriyor.

Oyunun çıkış tarihi 22 Mart 2019 olarak açıklandı. Yalnızca PlayStation için değil PC ve Xbox One için de çıkacağını belirtelim.