Realme C21’e , Realme UI 2.0 ile Android 11 güncellemesi geldi

Teknoloji şirketlerinden Realme, C21 akıllı telefonu için yazılım güncellemesi yayınladı. Telefona , Realme UI 2.0 ile Android 11 güncellemesi geldi.

Realme C21 akıllı telefonu Mart ayında Android 10 ile piyasaya sürülmesiyle eleştirilere neden olmuştu. Sebebi ise cihazın piyasaya sürüldüğü dönemde Android 11’in çoktan çıkmış olmasıydı. Cihaz neyseki aradan geçen beş aydan sonra yeni yazılım güncellemesini alarak Android 11 iletim sistemine kavuşuyor.

Giriş seviyesi telefonlardan biri olan C21, RMX3201_11_C.02 yapı numarasına sahip yazılım güncellemesiyle kendisini gösterdi. Hindistan’da yayınlanmaya başlanan güncelleme Realme UI 2.0 alt yapısını da sunuyor. Böylece daha fazla UI özelleştirme seçeneği, yeni bir eğlenceli tasarım fonksiyonu, üç tarz karanlık mod, bildirim geçmişi ve daha fazlasını taktim ediyor.

Güncelleme Ağustos 2021 güvenlik yamasını da içerisinde barındırmakta olup, aynı zamanda hata düzeltmelerini ve yerleşik pil şarjı optimizasyonunu da barındırıyor.  Dosya boyutu 500 MB olan yazılım güncellemesini yüklemeden önce kota unsurunu gözden geçirmenizi öneririz.

Cevap bırakın