Realme GT Master Edition Özellikleri Belirlendi

Realme GT Master Edition ile ilgili yeni haberler var. Telefonun sahip olduğu teknik özellikler sızdırıldı.

Akıllı telefon dünyasında giderek daha fazla tanınan Realme markası çalışmalarına devam etmekte olup bu sefer de GT Master Edition isimli bir model piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Son gelişmeler Realme GT master Edition teknik özelliklerini ortaya çıkardı. Gelen sızıntılara göre yeni Realme GT Master Edition modelinde selefine nazaran daha iyi bir kamera performansı sunmak adına Kodak ile anlaşmaya varılmış durumda. Böylece telefonda üst düzey bir kamera performansı sunulması amaçlanmakta.

Realme GT Master Edition modelinin üst segment için piyasaya sürülmesi amaçlanıyor ve Realme’nin en önemli kozlarından biri olarak kendisini gösterecek. Bu nedenle üst düzey bir kamera ile gelmesi beklenen akıllı telefonla ilgili Kodak anlaşması gerçekleştirildiyse bu bağlamda istenen sonucu elde edebilir.

OnLeaks kaynaklı sızıntılara göre telefonda 6.43 inç büyüklüğünde Super AMOLED 120 Hz Full HD+ ekran bulunuyor. İşlemci olarak ise Snapdragon 778 yonga setine yer verilmesi beklenmekte. Cihaz RAM tarafında 8 GB – 12 GB seçeneklerine sahip olacak. Depolama tarafında ise 128 GB – 256 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneğiyle gelecek.

Telefon yazılım tarafında Android 11 tabanlı UI 2.0 arayüzüne sahip olacak. Fiyatının ise 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip sürüm için 399 Euro, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip sürüm için ise 449 Euro olması bekleniyor. Ürünün resmi çıkış tarihinin ne zaman olacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Cevap bırakın