Realme X50T 5G’nin Bazı Teknik Özellikleri Belli Oldu

Realme şirketinin akıllı telefon kategorisinde özellikle son yıllarda bir hayli dikkat çektiğini biliyoruz. Realme şimdi de X50T modeliyle başarılarını perçinlemeye geliyor.

Çinli akıllı telefon şirketlerinin son yıllarda akıllı telefon alanında önemli başarılar yakaladığı herkesin malumu. Realme de bu bağlamda en çok göze batan şirketlerden biri oldu.

Realme şimdi de X50T modeliyle gelecek. Realme X50T akıllı telefonu 5G desteğine sahip olmasıyla pazarda dikkat çeken ürünlerden biri olacak. Ürün hem Çin pazarında hem global pazarda satışa çıkarılacak olup , Çin pazarında ve global pazarda farklı isimlerle piyasaya sürülmesi beklenmekte.

Ürünle ilgili belli olan özelliklere göre cihazda 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı bulunacak. Bu fonksiyonları ile pek çok bilgisayara kafa tutabilecek olan yeni X50T 5G akıllı telefonu, Infinity-O delikli ekran tasarımına sahip olmasıyla da dikkat çekeceğe benziyor.

Ürün büyük bir olasılıkla Türkiye pazarında da satışa çıkarılacak. Diğer özellikleri ve fiyatıyla ilgili konuşmak için ise şu an epey erken.

Cevap bırakın