Realme 7i Bir Güncelleme Daha Alıyor

Realme markası güncellemeler hususunda çalışmalarını sürdürüyor. Şimdi de Realme 7i için yeni bir güncelleme yayınlama hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

Akıllı telefonlar için sunulan yazılım güncellemeleri cihazların güvenli ve ileriye dönük olabilmesi için önem arz etmekte. Realme markası da güncellemeleri zamanında yayınlamaya dikkat etmeye çalışan şirketlerden biri.

Gelen bilgilere göre Realme, önümüzdeki günlerde Realme 7i için yeni UI 2.0 arayüz güncellemesini yayınlayacak. Söz konusu güncelleme ilk olarak erken erişim olarak test biçiminde kullanıcılara sunulmakta olup zaman içerisinde tam sürüm olarak telefonlarda yer alacak.

Özellikle arayüz konusunda taktir toplayan Realme markası, UI 2.0 güncellemesini sunduğu telefonlarda kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bu bağlamda yeni güncellemenin Realme 7i gibi popüler bir telefon için de çıkacak olması önem arz ediyor.

Realme markası yeni UI 2.0 sürümünü pek çok telefonuna daha getirmek için çalışmalarını sürdürmekte olup Realme 7i akıllı telefonu geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüştü ve uzun bir süre güncelleme desteği alacağını biliyorduk.

Güncellemeyle beraber kullanıcılara yerleşik ekran kaydedici, akıllı telefon ekranlarının üçüncü taraf uygulama kullanmadan kolayca kayıt alına alınabilmesi gibi önemli özellikler sunuluyor.

Cevap bırakın