Realme X7 Pro Avrupa Pazarına Açılıyor

Realme X7 Pro telefonuyla ilgili yeni gelişmeler var. Gelen bilgilere göre telefon yakında Avrupa pazarındaki yerini alacak.

Çin merkezli akıllı telefon şirketlerinin Avrupa pazarında giderek daha iddialı bir konuma geldiğini biliyoruz. Realme markası da bu doğrultuda pastadan payını almak isteyen şirketlerden ve şimdi de Realme X7 Pro telefonunu Avrupa pazarına sunmak istiyor.

Gelen son bilgiler Realme şirketinin X7 Pro telefonunu Çin dışında da satabilmek için gereken sertifika onayını aldığını gösteriyor. Eylül ayında tanıtılan modelin şu ana kadar sadece Çin dahilinde satılacağı düşünülüyordu ancak alınan sertifika her şeyi değiştirdi. Aynı zamanda Avrupa pazarında da satışa çıkarılmasının planlandığı ortaya çıktı.

X7 Pro modeli eğer uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulursa Avrupa pazarında da büyük bir ilgi görmesi muhtemel. Sızıntılar Avrupa için satışa sunulacak olan modellerde herhangi bir isim ve özellik değişikliğine gidilmeyeceğini de gösteriyor. Elbette daha net bilgiler için biraz daha beklemek gerekiyor.

Cevap bırakın