Narzo 60 5G ve Narzo 60 Pro 5G’nin Çıkış Tarihi Onaylandı

Realme markasının Narzo 60 5G ile 60 Pro 5G ürünlerinin çıkış tarihine yönelik olarak onay yapıldı. İşte habere dair tüm detaylar…

Gelişmekte olan akıllı telefon üreticilerinden Realme çalışmalarını sürdürmekte olup Narzo 60 serisi sıklıkla gündeme geliyor. Marka Narzo 60 5G ve Narzo 60 Pro 5G ürünlerini Hindistan’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve ürünlerin Hindistan’da ne zaman çıkacağına yönelik olarak resmi lansman tarihi duyuruldu.

Telefonlar 6 Temmuz günü çıkacak

Yapılan duyuruya göre Narzo 60 5G ve Narzo 60 Pro 5G akıllı telefonları 6 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek olan lansman ile birlikte piyasaya sürülecek ve böylece ürünler çıkışını gerçekleştirmiş olacak. Duyurulacak olan cihazların standart sürüm ve Pro sürüm olduğu da onaylanmış durumda. Buna ilişkin paylaşım Ralme Narzo India resmi Twitter hesabı üzerinden yapıldı ve poster görüntüsü ortaya çıktı.

Narzo 60 serisi 5G’nin 62 derecelik kavis ve merkeze hizalanan kamera platformu yapısı ile geleceği onaylanmıştı. Bunun dışında ürünün delikli selfie kamerası tasarımını kullanacağı tespit edildi.

Cihazların temel sürümünün 256 GB depolama alanı ile geleceğine yönelik de bilgiler bulunuyor. Ancak cihazların teknik özelliklerine ilişkin olarak pek çok detay henüz kesinlik kazanmadı ve bunun belli olabilmesi için artık bir haftalık bir süre kalmış gibi görünüyor.

Cevap bırakın