Realme C25Y Bu Ay Çıkıyor

Realme C25Y ile ilgili yeni bilgiler var. Cihazın bu ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Akıllı telefon markalarından Realme çalışmalarına son sürat devam ediyor. Şirket C25Y modelini en büyük akıllı telefon pazarı olarak kabul edilmekte olan Hindistan pazarında piyasaya sürüyor.

Gelen bilgilere göre C25Y modeli bu ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Realme markası geçtiğimiz ay Hindistan pazarında CY21 isimli bir akıllı telefon piyasaya sürmüştü. Yeni C25Y ise C21’in farklı bir yonga setine sahip olan yeni bir çeşidi olarak kendisini gösteriyor.

Realme C25Y akıllı telefonunun özelliklerine dair kesin bilgiler bulunmuyor ancak paylaşılan sızıntılar akıllı telefonda 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde ekran bulunacağını gösteriyor. Aynı zamanda cihazın kamera özelliklerine dair de bilgiler bulunmakta olup, bu bilgilere göre telefon 13MP (geniş) + 2MP (tek renkli) + 2MP (makro) üçlü kamera yapısına sahip ve ön yüzünde 8 Megapiksellik selfie kamerası barındırıyor.

Cihazın üzerinde micrOSD kart yuvası, 3.5 mm kulaklık jakı, USB Type-C bağlantı noktası ve arka bölümünde parmak izi sensörü yer alacak. Telefonun Eylül ayının sonuna kadar resmi hale gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Cevap bırakın