Red Dead Redemption 2 Fast Travel Nasıl Kullanılır?

Red Dead Redemption 2’de fast travel yani hızlı seyahat özelliğini kullanabilirsiniz. Bilmeyenler için nasıl yapıldığını detaylarıyla anlatıyoruz.

Red Dead Redemption 2’nın çok büyük bir haritası var ve haliyle oyuncular sürekli bir yerden bir yerlere gittikleri için uzak konumda bir görevleri olduğunda oraya ışınlanmak isteyebilir. Işınlanma gerçek hayatta her ne kadar mümkün olmasada Red Dead Redemption 2’de mümkün bir hadise. Oyundaki hızlı seyahat özelliğini kullanabilmek için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlardan biri tren istasyonları. Tren istasyonuna gitmeniz ve oradan bir bilet almanız gerekli. Bileti aldıktan sonra hızlı seyahat edeceğiniz konumu seçerek hızlı seyahati başlatabilirsiniz ve çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İkinci yöntem ise kamp yükseltmesi. Yani kampınızda yapacağınız yükseltmeyele hızlı seyahat imkanına sahipsiniz. Bunun için kampınızdaki para kutusuna gidin ve oradaki defterden yararlanın. Dutch’s lodging geliştirmesini yapın. Bu geliştirme ekibin diğer üyelerinin daha fazla katkıda bulunmasını sağlayan bir nitelik olup harita yükseltmesini de açacaktır. Böylece kampınızın sahip olduğu konuma göre farklı yerlerde belirebilen bir harita elde etmiş olacaksınız. Bunun için oyunda biraz kesenin ağzını açmanız gerekebilir. Çünkü Dutch geliştirmesini açabilmek için 220 Dolara, harita geliştirmesini açabilmek içinse 325 Dolara ihtiyacınız var.

Red Dead Redemption 2 Hakkında

GTA serisinin yapımcısı Rockstar Games tarafından ortaya konulan Red Dead Redemption 2, gerek grafikleri gerekse oynanışı ile gelmiş geçmiş en iyi açık dünya oyunlarından biri. Oyuncuya epey gerçekçi bir evren sunan Red Dead Redemption 2, vahşi batı atmosferini ele alıyor. Çıkmadan önce uzun süre boyunca beklenmişti ve görünen o ki oyuncular bu bekleyişin karşılığını aldı. Oyun şu ana kadar inceleme platformlarının çoğundan çok yüksek puanlar aldı.